Sponsorowane artykuły reklamowe

Wymagamy artykuły dobrej jakości oraz powinny one mieć ścisły związek z miejscem w którym są publikowane. Przykładowo artykuł publikowany na stronie o Barcelonie powinien być tematycznie związany z Barceloną. Jest też możliwość stworzenia podstrony na której zostanie on opublikowany.

Artykuł może mieć charakter reklamowy. Jeżeli miałby mu towarzyszyć baner reklamowy to proszę wybrać drugą naszą ofertę obejmującą artykuł + baner.

Wraz z artykułem powinny być przekazane od 1 do 5 zdjęć. Wielkość zdjęć zostanie dostosowana do struktury strony.

Długość tekstu od 2500 do 10000 znaków

Ilość linków w artykule do miejsca wskazanego przez reklamodawcę:
- 1 link dla tekstów poniżej 3000 znaków
- 2 linki dla tekstów od 3000 do 6000 znaków
- 3 linki dla tekstów od 6000 do 10000 znaków

Istnieje możliwość zamieszczenia 1-go filmu np. z YouTube

W przypadku gdy artykuł będzie miał jednoznaczny charakter reklamowy to będzie on oznaczony jako "Artykuł sponsorowany" lub "Artykuł partnera". Zostanie on również skasowany po 12 miesiącach. Jeżeli artykuł nie będzie miał charakteru reklamowego to prawdopodobnie będzie pozostawiony po upływie 12 miesięcy lecz zostaną usunięte linki.

Artykuł publikowany na nowej podstronie (stworzonej dla niego) może mieć włączone lub wyłączone komentarze w zależności od życzenia reklamodawcy. Zobacz stronę: http://www.edusfera.com.pl/

Promocja artykułu:
- artykuł przez minimum 2 tygodnie będzie promowany na stronie głównej w lewym panelu bocznym lub zwiastunie umieszczonym na dole strony (powyżej stopki). Z tego miejsca będzie prowadził link do treści artykułu.
- artykuł będzie również podlinkowany z co najmniej 10 innych podstron, które mają zbieżną tematykę np. ładna starówka, wypoczynkowy charakter itp.
- artykuł po publikacji zastanie zarekomendowany na Facebooku wraz z linkiem do niego

Oferta umieszczenia artykułu nie dotyczy:
- strony głównej
- stron krajów europejskich
- innych stron pierwszego poziomu

Script logo