Podarować niematerialne

  • tanie fotoalbumy

    tanie fotoalbumy

Często stajemy przed dylematem, co podarować komuś, kto w zasadzie wszystko ma, abo też jak zaskoczyć przyjaciela,przyjaciółkę ukochanego prezentem niezwykłym i niezapomnianym, a jednocześnie bardzo osobistym.


  A czy pomyśleliście kiedyś o...fotoalbumie ? Dostęp do jego wykonania jest  bardzo prosty i nie wymaga żadnej wiedzy technicznej. Można go zamówić siedząc przed komputerem i skomponować w dowolnej chwili. To, co najważniejsze, aby prezent naprawdę poruszył i ucieszył obdarowanego, to chwila szczerej refleksji nad wyborem zdjęć.


  Pierwsze i najważniejsze-pamiętajmy,że tu nie liczy się grubość i kwota, jaką zapłacimy za realizację. Przeciwnie. W tym przypadku mniej może oznaczać więcej. Usiądźmy i pomyślmy. Przypomnijmy sobie chwile spędzone razem. Nasze najwspanialsze przygody. Wspólne szaleństwa. Momenty wzruszające do łez. Zdarzenia intymne, ciepłe, które przynosiły radość lub doprowadzały do mnóstwa śmiechu. Wybierzmy od jednego do trzech zdjęć kojarzących się z tymi właśnie emocjami. Niech ich dobór będzie ilustracją więzi, jaka istnieje między nami i tego, co ją stworzyło. Niech niesie silny uczuciowy przekaz. Niech prowadzi do refleksji.


   Jakość zdjęć ma tu znaczenie drugoplanowe. Jeśli chcemy i umiemy, możemy je poprawić w programie graficznym lub zlecić to wykonawcy. Postarajmy się, aby nie wstawiać kilku identycznych zdjęć obok siebie. Mniej znaczy lepiej. Każde zdjęcie to pakiet wspomnień i emocje. Każde powinno poruszać odbiorcę.Nie musi być doskonałe. Ważne, by wyrażało prawdę. Było zapisem prosto z naszych serc. Przy zdjęciach można dopisać kilka słów komentarza, czy żarcik, zrozumiały tylko dla Was. Może ulubiony wiersz obdarowywanego, albo słowa "Waszej" piosenki? A może poruszające smsy?


  Dobrze przemyślany fotoalbum to prezent, którego się nie zapomina. O tym mogę Was zapewnić. Do przyjemnych wspomnień wraca się po miesiącu, czasem po latach, albo w trudnych chwilach, kiedy zapominamy, jak barwne potrafi być życie. Za każdym razem, kiedy otworzy się taki dobrze skonstruowany,osobisty podarek, dostaje się coś, czego nie można kupić za żadne pieniądze- pozytywne, ciepłe uczucia i całe fale kojących wspomnień...

 

Script logo