Zorganizuj imprezę firmową

Specjaliści są zgodni – firmowe imprezy są dla pracodawcy znakomitą inwestycją. Integrują zespół i sprawiają, że jego członkowie lepiej się nawzajem rozumieją – a to z kolei dobrze wpływa na wydajność ich pracy. Przeczytaj więc, jak zorganizować udaną wycieczkę firmową.
 

Od czego zacząć?

wynajem autokarów
Zabukowanie miejsc w ośrodku lub hotelu, zapewnienie atrakcji, wynajem autokaru – przy organizacji firmowego wyjazdu spraw do załatwienia, jak widać, jest naprawdę sporo. Od czego zacząć? Najlepiej zrobisz, kiedy spytasz pracowników o to, gdzie chcieliby spędzić ten czas i opierając się o ich opinie rozpoczniesz planowanie imprezy.
 

Wszystko zaplanuj odpowiednio wcześnie


Jak wiadomo, takie przedsięwzięcia należy organizować najwcześniej, jak tylko jest to możliwe – zostawiając wszystko na ostatnią chwilę możesz przecież narazić się na przykre niespodzianki. Optymalnym rozwiązaniem będzie rozpoczęcie przygotowań pół roku przed wyjazdem i zadbanie o to, by cztery miesiące wcześniej wszystko było dopięte na ostatni guzik.
 

Zadbaj o bezproblemowy dojazd

autokary warszawa
Nie ma większego sensu organizowanie takiej imprezy w tej samej miejscowości, w której mieszkają twoi pracownicy – zafunduj im coś innego, niż mają na co dzień. Nie powinieneś kazać im dojeżdżać na własny koszt – wszak tani wynajem autokaru Warszawa np. w Europe-Tour jest dziś usługą łatwo dostępną w każdym mieście. Koniecznie sprawdź też, czy dany autobus dysponuje ilością miejsc wystarczającą do pomieszczenia wszystkich twoich pracowników.
 

Nie zanudź pracowników


Nie ma nic gorszego, niż impreza na której nic się nie dzieje – zadbaj więc o to, by twoi pracownicy nie nudzili się ani przez chwilę. Możliwości masz naprawdę sporo – gry sportowe na czele z najpopularniejszym na wyjazdach integracyjnych paintballem, spływy kajakowe lub zabawy taneczne. Na którą z tych opcji się zdecydować? Załoga twojej firmy będzie wiedziała najlepiej!

 

Script logo